.
LIVING OMEGA CIOCOLATA 340x50x231cm
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Set mobila living |
| Utilizat pentru | Living |
| Stil | Modern |
| Numar corpuri mobilier/set | 4 |
| Numar dulapuri | 2 |
| Numar usi | 6 |
| Numar sertare | 6 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Cappuccino Wenge |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | MDF |
| Material | PAL Melaminat 16mm / MDF cu folie 3D 16mm |
DIMENSIUNI
| Lungime | 340 cm |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 231 cm |
Material :
● Corp : PAL Sonoma
● Front : MDF Cappuccino Fibrat / Sticla
Dimensiuni Corpuri :
● Dulap ( x 1 buc) cu 1 raft si suport umerase : Lungime 80 x Adancime 50 x Inaltime 230cm
● Dulap ( x 1 buc) cu raft-uri : Lungime 80 x Adancime 50 x Inaltime 230 cm
● Corp Inferior TV (Comoda) ( x1 buc ) : Lungime 180 x Adancime 50 x Inaltime 45cm
● Corp Superior (Vitrina)( x1 buc ) : Lungime 180 x Adancime 34 x Inaltime 185cm
● Spatiu TV : 100 x 85 cm
Caracteristici :
● Front MDF cu Folie 3 D , Cappuccino Fibrat
● Bara haine
● Polite sticla
Produsul se livreaza in pachete, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa