.
Corp Inferior OLEA MDF, 60 cu 2 usi, 60x60x85cm, Calvados
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Corp inferior |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Stil | Clasic |
| Numar corpuri mobilier/set | 1 |
| Numar dulapuri | 1 |
| Numar usi | 2 |
| Numar rafturi | 1 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Finisaj | Melaminat |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | MDF |
| Material | PAL |
DIMENSIUNI
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Grosime | 1.6 cm |
| Dimensiuni blat (cm) | 60 x 60 |
| Grosime blat | 2.8 cm |
Dimensiuni:
● Lungime 60 x Adancime 60 x Inaltime 85cm ( adancime corp 50cm / adancime blat 60cm )
Material :
● Corp : Pal melaminat Calvados
● Front : MDF Calvados
Caracteristici:
● Blat termorezistent
● Front frezat cu model
● 2 usi
● Raft pentru depozitare
Produsul se livreaza in pachet ( 1 colet ), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa