Cos (0)
0
.
Marcel Prod
COMODA TV VIVA 1 UA CIRES MESTEACAN
594 lei
475 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Comoda TV |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Modern |
| Numar usi | 1 |
| Numar rafturi | 3 |
| Numar sertare | 3 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Caracteristici cheie | 1 x Comoda TV |
| Continut pachet | 1 x Comoda |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Cires+Mesteacan |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | PAL Melamiant 16mm |
| Material | PAL Melaminat 16mm |
DIMENSIUNI
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 78 cm |
| Grosime | 16 mm |
| Greutate | 28 Kg |
Material :
● Corp: Pal melaminat Cires
● Front: Pal melaminat Cires+Mesteacan
Dimensiuni :
● Lungime 80 x Adancime 50 x Inaltime 78cm
Caracteristici :
● 3 sertare
● 2 rafturi
● Bara inox
Produsul se livreaza in pachet, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
1.062 lei
1.327 lei
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa