Cos (0)
0
.
Marcel Prod
Comoda TV Colt ro wenge+mesteacan
572 lei
458 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Comoda TV |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Modern |
| Numar usi | 2 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Continut pachet | 1 x Comoda |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Wenge+Mesteacan |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | PAL |
| Material | PAL Melaminat 16mm |
DIMENSIUNI
| Lungime | 92 cm |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 82 cm |
| Grosime | 16 mm |
| Greutate | 26 Kg |
Dimensiuni :
Lungime 92 x Adancime 45 x Inaltime 82cm
Material : PAL Melaminat
Caracteristici :
2 Usi cu cant ABS
bara cromata inox
rotile
Produsul se livreaza in pachet ( 1 colet ), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa