Cos (0)
0
.
Marcel Prod
Dulap ZQE 017 MDF - 6U+2S, 200x215x52cm
2.384 lei
1.907 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Dulap |
| Tip usi | Cu balamale |
| Numar usi | 6 |
| Numar sertare | 2 |
| Utilizat pentru | Dormitor, Hol |
| Stil | Modern |
| Culoare | |
| Stare asamblare | Neasamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Pal melaminat 16mm |
| Tip fronturi | Pal melaminat 16mm |
| Esenta lemn | |
| Finisaj | Melaminat |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Adancime | 50 cm |
Nuante:
● Corp: Pal melaminat
● Front: MDF
Dimensiuni:
● Lungime 200 x Adancime 52 x Inaltime 215cm
Caracteristici:
● Rafturi pentru depozitare
● Bara haine
● Sertare cu sistem glisare metalic
Produsul se livreaza in pachete, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
1.440 lei
1.800 lei
1.134 lei
1.417 lei
1.374 lei
1.718 lei
2.351 lei
2.939 lei
1.652 lei
2.065 lei
1.526 lei
1.907 lei
1.526 lei
1.907 lei
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa