Cos (0)
0
.
Marcel Prod
CORP INFERIOR MICHELLE 60 2U ALB
468 lei
375 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Corp inferior |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Stil | Clasic |
| Numar corpuri mobilier/set | 1 |
| Numar dulapuri | 1 |
| Numar usi | 2 |
| Numar sertare | - |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Finisaj | Melaminat |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | Pal melaminat 16mm |
| Material | Pal melaminat 16mm |
DIMENSIUNI
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 83 cm |
| Grosime | 1.6 cm |
| Dimensiuni blat (cm) | 60 x 60 |
| Grosime blat | 2.8 cm |
Dimensiuni:
● Lungime 60 x Adancime 46 x Inaltime 82cm
Material :
● Corp : Pal melaminat Alb
● Front : MDF Infoliat Alb
Caracteristici:
● 2 usi
● Blat termorezistent
Produsul se livreaza in pachet ( 1 colet ), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
1.275 lei
1.594 lei
1.275 lei
1.594 lei
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa