Cos (0)
0
.
Marcel Prod
Dulap 120 pal Wenge Mesteacan 121x33/60x197 cm
1.392 lei
1.113 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Dulap |
| Tip usi | Cu balamale |
| Numar usi | 6 |
| Utilizat pentru | Hol |
| Numar sertare | 1 |
| Stil | Contemporan |
| Culoare |
Alb |
| Stare asamblare | Neasamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Pal melaminat 16mm |
| Tip fronturi | Pal melaminat 16mm |
| Finisaj | Laminat |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 197 cm |
| Latime | 121 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Greutate | 98.3 Kg |
Dimensiuni : 121 x 60 x 197cm
Dimensiuni Corpuri :
- Corp Inferior - 121 x 60 x 85cm
- Corp Superior - 120 x 33 x 112cm
Nuante :
- Corp : Pal Melaminat Wenge, / Front : Pal melaminat Mesteacan
Caracteristici :
- blat termorezistent
- usi cu abs si frezare tip "Soft"
- usi cu geam transparent si ornament auriu, la corpul superior
- picioare H=30mm
Produsul se livreaza in pachete ( 4 colete ), cu shita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
1.275 lei
1.594 lei
1.275 lei
1.594 lei
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa