.
Birou PC SKM-2 ua cires
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Birou |
| Forma | Standard |
| Stil | Modern |
| Utilizat pentru | Birou |
| Finisaj | PAL Melaminat 16mm |
| Culoare | CIRES |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Compartimentare | 1 x Corp cu usa 1 x Polita glisanta |
| Continut pachet | 1 x Birou |
DETALII MATERIAL
| Material cadru | Pal melaminat 16mm |
| Material blat | Pal melaminat 16mm |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 87 cm |
| Lungime | 110 cm |
| Latime | 60 cm |
| Grosime blat | 1.6 cm |
| Greutate | 32 Kg |
Birou SKM2
Dimensiuni:
Biroul SKM2 : Lungime 110 x Adancime 60 x Inaltime 87 cm
Biroul SKM 2 este un birou modern, realizat din PAL melaminat, cantuit cu abs.
Biroul este dotat cu un spatiu pentru depozitare cu usa si suport glisant pentru tastatura.
Produsul se livreaza demontat, in pachet, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare .
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Recenzia ta nu a putut fi trimisa