Cos (0)
0
.
Marcel Prod
MASA BUCATARIE KC-6 UA, SONOMA 100x60x74cm
391 lei
313 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
DETALII MATERIAL
| Material cadru | Pal melaminat 16mm |
| Esenta lemn | Stejar, |
| Material blat | Pal melaminat 16mm |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masa |
| Tip masa | Fixa |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Numar persoane | 4 |
| Forma | Dreptunghi |
| Stil | Contemporan |
| Finisaj | Pal melaminat 16mm |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Continut pachet | 1 x Masa |
| Culoare | SONOMA |
DIMENSIUNI
| Lungime | 100 cm |
| Inaltime | 77 cm |
| Latime | 60 cm |
| Grosime blat | 3.2 cm |
| Greutate | 17 Kg |
Masa de Bucatarie KC6: Lungime 100 x Adancime 60 x Inaltime 77cm
Masa este fixa, din PAL melaminat de nuanta Stejar Sonoma, are blatul dublat si colturile rotunjite.
Produsul se livreaza in pachet, neasamblat, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
2.732 lei
3.415 lei
2.731 lei
3.414 lei
1.812 lei
2.265 lei
2.115 lei
2.644 lei
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa