Cos (0)
0
.
Marcel Prod
Oglinda Sens, 68x96x25cm, Alb
471 lei
377 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Dulap |
| Utilizat pentru | Mobilier baie |
| Stil | Classic |
| Numar corpuri mobilier/set | 3 |
| Numar dulapuri | 0 |
| Numar usi | 0 |
| Numar rafturi | 0 |
| Numar sertare | 0 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Finisaj | Furniruit + vopsit |
| Culoare | Alb |
DETALII MATERIAL
| Tip fronturi | MDF |
| Material | MDF furniruit 16mm |
| Esenta lemn | Alb |
DIMENSIUNI
| Lungime | 680 cm |
| Latime | 25 cm |
| Inaltime | 960 cm |
| Grosime | 1.6 cm |
OGLSENS
6 Produse
Fisa tehnica
- Tip produs
- Simplu
- Recomandat pentru
- Baie
- Material
- MDF
- Dimensiuni
- 68x96x25cm
Referinte specifice
Material :
● Corp : MDF furniruit
Dimensiuni Corpuri :
● Oglinda: 68x96x25cm
Culori disponibile :
● Alb
Info!
Poza 3 e strict pentru prezentare pretul afisat e doar pentru oglinda!
Produsul se livreaza in pachet ( 1 colet ), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa