Cos (0)
0
.
Marcel Prod
Pat MU13, 140X200cm Mesteacan
2.065 lei
1.652 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Pat |
| Tip pat | Standard |
| Dimensiune pat | Dublu |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Contemporan |
| Finisaj | Lemn masiv + Plywood (Furnir) |
| Culoare | Mesteacan |
DETALII MATERIAL
| Material | Lemn + Plywood (Furnir) |
| Esenta lemn | Mesteacan |
DIMENSIUNI
| Inaltime lonjeron | 35 cm |
| Inaltime tablie mica | 47 cm |
| Inaltime tablie mare | 116 cm |
| Dimensiune (cm) | 155 x 220 |
| Compatibilitate saltea (cm) | 140 x 200 |
| Greutate | - Kg |
Dimensiuni Pat : Lungime 155 x Adancime 220 x Inaltime 35cm ( Inaltime tablie mare - 116cm / Inaltime tablie mica - 47cm)
( pat pentru saltea 144 x 200 ) Salteaua NU este inclusa !
Caracteristici :
- Tablie din Plywood (Furnir)
- Somiera din lemn masiv (brad)
Produsul se livreaza in pachete , cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
2.314 lei
2.892 lei
2.314 lei
2.892 lei
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa