Cos (0)
0
.
Marcel Prod
SCAUN DONNA BEJ
318 lei
255 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining Scaun bucatarie |
| Tip | Tapitat |
| Stil | Contemporan |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Numar piese/set | 1 |
| Stare asamblare | Asamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Lemn Piele ecologica |
| Material cadru | Lemn masiv |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 100 cm |
| Latime | 47 cm |
| Adancime | 53 cm |
| Greutate | 7.5 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 48 cm |
| Latime sezut | 47 cm |
| Adancime sezut | 37 cm |
| Inaltime spatar | 52 cm |
| Latime spatar | 47 cm |
Scaunul Donna este potrivit in orice bucatarie sau sufragerie clasica si eleganta. Scaun tapitat realizat din lemn masiv de fag.
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
1.016 lei
1.271 lei
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa