Cos (0)
0
.
Marcel Prod
Scaun PREMIER
445 lei
356 lei
Salveaza 20%
Cu TVA
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Scaun dining Scaun bucatarie |
| Tip | Tapitat |
| Stil | Clasic |
| Utilizat pentru | Bucatarie Living |
| Culoare | Maro |
| Stare asamblare | Neasamblat |
DETALII MATERIAL
| Material | Lemn |
| Material cadru | Lemn masiv |
| Esenta lemn | Nuc |
DIMENSIUNI TOTALE
| Inaltime | 94 cm |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 42 cm |
| Greutate | 6 Kg |
ALTE DIMENSIUNI
| Inaltime sezut | 45 cm |
| Latime sezut | 45 cm |
| Adancime sezut | 40 cm |
| Inaltime spatar | 49 cm |
| Latime spatar | 45 cm |
SCNPRM
Referinte specifice
Scaun Lemn PREMIER - NUC
Dimensiuni :
Lungime 45 x Adamcime 42 x Inaltime 45/94cm
Cadrul este realizat din Lemn NUC, iar sezutul este tapitat cu textil Crem.
Produsul se livreaza in pachet ( 1 colet ), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !
Produse recomandate
Alege cele mai iubite piese de mobilier! Recomandarile noastre iti ofera inspiratie si calitate intr-un singur loc, pentru un camin exact asa cum ti-l doresti.
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Sigur doresti sa raportezi acest comentariu?
Raport trimis
Comentariul tau a fost inregistrat si va fi examinat de un moderator.
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa
Scrie-ti recenzia
Recenzia a fost trimisa
Comentariul dumeavoastra a fost inregistrat si va fi vizibil de indata ce va fi aprobat de un moderator.
Recenzia ta nu a putut fi trimisa